pr brows

211321011_719055148812808_626541155868525457_n

میکروشیدینگ

Microshading

میکروشیدینگ یک تکنیک آرایش دائم است که با استفاده از یک ابزار دستی یا برقی متشکل از تعدادی سوزن و رنگدانه نقاط ریز رنگی به صورت شیب دار در سطح پوست ایجاد می­کنند به صورتیکه رنگدانه­ ها باعث ایجاد تصویر پودری روی پوست می ­شوند. در این روش قسمت انتهای ابرو (دم) تیره تر و به سمت تاج ابرو حالت سایه روشن لطیف تری ایجاد می­ شود.

تفاوت بین Microshading و Microblading چیست؟

میکروشیدینگ یک تکنیک آرایش دائم است که با استفاده از یک ابزار دستی یا برقی متشکل از تعدادی سوزن و رنگدانه نقاط ریز رنگی به صورت شیب دار در سطح پوست ایجاد می کنند به صورتیکه رنگدانه ها باعث ایجاد تصویر پودری روی پوست می شوند. در این روش قسمت انتهای ابرو (دم) تیره تر و به سمت تاج ابرو حالت سایه روشن لطیف تری ایجاد می شود. برش¬های ایجاد شده با ابزار میکروشیدینگ کوچکتر از تیغه (Blade) است، بنابراین این روش نسبت به میکروبلیدینگ ملایم تر و غیرتهاجمی تر است.

مدت زمان انجام این کارچقدراست؟

میکروشیدینگ یک تکنیک آرایش دائم است که با استفاده از یک ابزار دستی یا برقی متشکل از تعدادی سوزن و رنگدانه نقاط ریز رنگی به صورت شیب دار در سطح پوست ایجاد می کنند به صورتیکه رنگدانه ها باعث ایجاد تصویر پودری روی پوست می شوند. در این روش قسمت انتهای ابرو (دم) تیره تر و به سمت تاج ابرو حالت سایه روشن لطیف تری ایجاد می شود. برش های ایجاد شده با ابزار میکروشیدینگ کوچکتر از تیغه (Blade) است، بنابراین این روش نسبت به میکروبلیدینگ ملایم تر و غیرتهاجمی تر است.

مدت زمان انجام این کارچقدراست؟

کل درمان معمولاً بین 2 تا 3 ساعت طول می کشد.

مراجعه کننده قبل از انجام کار باید به نکات زیر توجه کند:

مراقبت های بعدی میکروشایدینگ شامل چه مواردی می شود؟

• ناحیه ابرو تا 3 روز درتماس با آب نباشد.
• اجتناب از فعالیت شدید بدنی که موجب تعرق زیاد شود.
• ناحیه ابرو در تماس مستقیم آفتاب قرار نگیرد.
• پوست ابرو نباید بیش از حد چرب باشد و خشک نیز نباید باشد.
• قسمت ابرو بلافاصله پس از انجام میکروشیدینگ بسیار حساس و مستعد ابتلا به عفونت است. بنابراین، آرایش در ناحیه ابرو ممنوع است. امکان آرایش در قسمت های دیگر صورت وجود دارد ولی از آنجایی که آرایش قابل پخش شدن و انتقال به ناحیه ابرو است توصیه می شود که تا جایی که میسر است تا زمان بهبودی آرایشی انجام نشود.
• اگر پوست شما در ناحیه ابرو پوسته پوسته شد، دست به ابرو ها نزنید و پوسته پوسته ها را جدا نکنید.

ترمیم

ترمیم یک بخش اساسی در میکروشیدینگ است. انجام اولین ترمیم بعد از 2 الی 4 هفته پس از میکروبلیدینگ توصیه می-شود که حتما باید انجام شود. اگر در انجام اولین ترمیم غفلت کنید، نتیجه نهایی و خروجی کار ممکن است آنطورکه انتظار داشتید اتفاق نیفتد. در اولین ترمیم تمام نقص ها و اشکالات ابرو شما برطرف خواهد شد. به عنوان مثال ممکن است قسمت هایی از ابرو به خوبی رنگ نگرفته باشد که بعد از ترمیم این مشکل برطرف می شود. خوبی رنگ نگرفته باشد که بعد از ترمیم این مشکل برطرف می شود. سایر جلسات و نوبت¬های ترمیم به اندازه اولین ترمیم اجباری و حائز اهمیت نیست. اگر برای میکروبلیدینگ شما از مواد PR استفاده شده باشد، با توجه به کیفیت و ماندگاری محصولات PR، شما صرفاً سالی 1 بار به ترمیم مجدد نیاز خواهید داشت. البته اگر پوست شما چرب باشد دوام میکروبلیدینگ شما کمتر خواهد بود و زودتر به ترمیم نیازمند خواهید شد.

دوره التیام و بهبود (Healing)
چقدر طول می کشد تا ابروهای میکروشیدینگ شما خوب شود؟

روند بهبودی حدود یک ماه طول می کشد.
هفته اول: ابروهای شما احتمالاً در ابتدا متورم و بیش از حد تیره می شوند، اما پس از پایان دوره بهبودی، فرم و رنگ دلخواه نمایان می شود. رعایت مراقبت های بعد از میکروشیدینگ در طول دوره بهبودی امری حیاتی است.
هفته دوم: بعد از دو هفته، ابروهای میکروشیدینگ ابروهای شما کم رنگ تر به نظر می رسد و ممکن است احساس کنید که در حال ناپدید شدن هستند. این امر طبیعی است، زیرا پوست شما در حال بازسازی و لایه برداری است. جای نگرانی نیست و ابروهای شما بعد از مدتی دوباره رنگ می گیرند.
هفته 3-6: سه تا شش هفته بعد از میکروشیدینگ، ممکن است ابروهای شما کمی تکه تکه و ناهموار به نظر برسد، به همین دلیل است که به شما توصیه می شود که حتما اولین ترمیم را انجام دهید. اولین ترمیم پس از تثبیت کامل رنگ انجام می شود، که زودتر از دو هفته پس از میکروشیدینگ نیست و هدف آن پرکردن خلاء ها و رفع مواردی است که مورد پسند نیست و یا می¬خواهید تغییر دهید. شما سرانجام بعد از حدود یک ماه از ظاهر ابروهای خود راضی خواهید شد و طرح ابروی شما تثبیت می¬شود.

218254044_184257140268298_6352013783976875592_n

میکروبلیدینگ

Microblading

ابرو یکی از مهمترین عضوهای صورت است که نقش به سزایی در حالت چهره افراد دارد. همه افراد با ابروهای شکل گرفته و آراسته به دنیا نمی آیند و به همین جهت میکروبلیدینگ، به عنوان یکی از روش های آرایش دائم  یا نیمه دائم، در فرم دهی و آراستگی و زیبایی ابرو پیشنهاد می­شود. امروزه زنان و مردان زیادی علاقه­مند به انجام این روش هستند.
در این قسمت آکادمی PR می کوشد این روش آرایش دائم  ابرو را برای متقاضیان محترم به صورت کامل توضیح دهد و پاسخگو سوالات متقاضیان محترم باشد.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ یک روش آرایش دائم یا نیمه دائم است که به خالکوبی (تاتو) ابرو کمی شبیه است. آکادمی PR با استفاده از ابزار های پیشرفته و با کیفیت و همچنین رنگدانه های ارگانیک این روش را انجام می دهد. این کار با استفاده از تیغه مخصوص که متشکل از 10الی 12 سوزن کوچک است و رنگدانه های ارگانیک، به صورت دستی انجام می شود. تیغه با ظرافت سطح پوست را خراش می دهد (شبیه برش کاغذ) و در واقع خطوطی به ظرافت موهای ابرو کشیده می شود. پس از طراحی و برش سطی پوست رنگدانه ها به آرامی روی سطح ابرو و خراش های ایجاد شده قرار می¬گیرند و خطوط ایجاد شده را مانند موهای اصلی ابرو نشان می دهند و در نهایت به ابرو ظاهری آراسته و مرتب و پر پشت و طبیعی می-دهند. بر خلاف روش معمول خالکوبی (تاتو) که سطح برش پوست عمیق است و تا لایه های زیرین پوست ادامه پیدا می کند، سطح برش پوست در میکروبلیدینگ فقط تا لایه دوم پوست انجام می شود. هدف PR از میکروبلیدینگ زیبایی بخشیدن به ابرو همراه با ظاهری کاملاً طبیعی است. برش های ایجاد شده با ابزار میکروشیدینگ کوچکتر از تیغه (Blade) است، بنابراین این روش نسبت به میکروبلیدینگ ملایم تر و غیرتهاجمی تر است.

مدت زمان انجام میکروبلیدینگ چقدر است؟

بهترین کاندیدا برای این روش افرادی هستند که می¬خواهند ابروهای خود را فرم دهند و ابروهای پررنگ تر و متراکم تری داشته باشند. بنابراین اگر هر روز مدتی را صرف آرایش ابروهای خود با مداد می کنید، این روش یک راه حل عالی برای شماست. همچنین، برای افراد مبتلا به آلوپسی یا ریزش مو ناشی از دلایل متعدد مانند ریزش موی طبیعی، درمان های تهاجمی مانند شیمی درمانی و غیره بسیار مناسب است. این درمان عمدتاً برای افرادی با پوست نرمال و حساس مناسب است و برروی پوست چرب ماندگاری کمتری دارد، زیرا رنگدانه به خوبی توسط پوست چرب جذب نمی شوند. برش های ایجاد شده با ابزار میکروشیدینگ کوچکتر از تیغه (Blade) است، بنابراین این روش نسبت به میکروبلیدینگ ملایم تر و غیرتهاجمی تر است.

میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب است؟

انجام میکروبلیدینگ حدودا 2 تا 3 ساعت طول می¬کشد و به این ترتیب شروع می شود: مشاوره اولیه توسط پیگمنتر با متقاضی انجام شده و متقاضی تمام خواسته های خود را به پیگمنتر اعلام می کند. سپس طرح و رنگ ابرو بر اساس نظر متقاضی و کارشناسی پیگمنتر با مداد ترسیم می شود و بعد از تایید متقاضی، فرآیند میکروبلیدینگ انجام می گیرد.

مراقبت ها

کارهایی که قبل از میکروبلیدینگ نباید انجام داد: • حمام آفتاب • روزی که قصد انجام میکروبلیدینگ را دارید سعی کنید ورزش نکنید • حداقل 24 ساعت قبل از مراجعه از مصرف مکمل های الکل ، کافئین ، ایبوپروفن ، آسپرین خودداری کنید • حداقل 24 ساعت قبل از میکروبلیدینگ از مصرف روغن ماهی خودداری کنید؛ • حداقل یک هفته قبل از میکروبلیدینگ ابرو های خود را اصلاح نکنید. • حداقل 2 هفته قبل از میکروبلیدینگ هیچ گونه عمل و درمان صورت انجام ندهید( بوتاکس ، فیلر و...)

مراجعه کننده قبل از انجام کار باید به نکات زیر توجه کند:

• ناحیه ابرو تا 3 روز درتماس با آب نباشد. • اجتناب از فعالیت شدید بدنی که موجب تعرق زیاد شود. • ناحیه ابرو در تماس مستقیم آفتاب قرار نگیرد. • پوست ابرو نباید بیش از حد چرب باشد و خشک نیز نباید باشد. • قسمت ابرو بلافاصله پس از انجام میکروشیدینگ بسیار حساس و مستعد ابتلا به عفونت است. بنابراین، آرایش در ناحیه ابرو ممنوع است. امکان آرایش در قسمت های دیگر صورت وجود دارد ولی از آنجایی که آرایش قابل پخش شدن و انتقال به ناحیه ابرو است توصیه می شود که تا جایی که میسر است تا زمان بهبودی آرایشی انجام نشود. • اگر پوست شما در ناحیه ابرو پوسته پوسته شد، دست به ابرو ها نزنید و پوسته پوسته ها را جدا نکنید.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ:
انجام فعالیت های زیر تا یک هفته بعد از میکروبلیدینگ توصیه نمی شود.

بعد از انجام میکروبلیدینگ امکام آرایش کردن وجود دارد؟

قسمت ابرو بلافاصله پس از انجام میکروبلیدینگ بسیار حساس و مستعد ابتلا به عفونت است. بنابراین، آرایش در ناحیه ابرو ممنوع است. امکان آرایش در قسمت های دیگر صورت وجود دارد ولی از آنجایی که آرایش قابل پخش¬شدن و انتقال به ناحیه ابرو است توصیه می¬شود که تا جایی که میسر است تا زمان بهبودی آرایشی انجام نشود.

ترمیم

ترمیم یک بخش اساسی درمیکروبلیدینگ است. انجام اولین ترمیم بعد از 2 الی 4 هفته پس از میکروبلیدینگ توصیه می-شود که حتما باید انجام شود. اگر در انجام اولین ترمیم غفلت کنید، نتیجه نهایی و خروجی کار ممکن است آنطورکه انتظار داشتید اتفاق نیفتد. در اولین ترمیم تمام نقص ها و اشکالات ابرو شما برطرف خواهد شد. به عنوان مثال ممکن است قسمت هایی از ابرو به خوبی رنگ نگرفته باشد که بعد از ترمیم این مشکل برطرف می شود. سایر جلسات و نوبت های ترمیم به اندازه اولین ترمیم اجباری و حائز اهمیت نیست. اگر برای میکروبلیدینگ شما از مواد PR استفاده شده باشد، با توجه به کیفیت و ماندگاری محصولات PR، شما صرفاً سالی 1 بار به ترمیم مجدد نیاز خواهید داشت. البته اگر پوست شما چرب باشد دوام میکروبلیدینگ شما کمتر خواهد بود و زودتر به ترمیم نیازمند خواهید شد.

دوره التیام و بهبود (Healing)

چقدر طول می کشد تا ابروهای میکروبلیدینگ شما خوب شود؟ روند بهبودی حدود یک ماه طول می کشد. هفته اول: ابروهای شما احتمالاً در ابتدا متورم و بیش از حد تیره می¬شوند، اما پس از پایان دوره بهبودی، فرم و رنگ دلخواه نمایان می¬شود . رعایت مراقبت¬های بعد از میکروبلیدینگ در طول دوره بهبودی امری حیاتی است. هفته دوم: بعد از دو هفته، میکروبلیدینگ ابروهای شما کم¬رنگ¬تر به نظر می¬رسد و ممکن است احساس کنید که در حال ناپدید شدن هستند. این امر طبیعی است، زیرا پوست شما در حال بازسازی و لایه برداری است. جای نگرانی نیست و ابروهای شما بعد از مدتی دوباره رنگ می¬گیرند. هفته 3 تا 6: سه تا شش هفته بعد از میکروبلیدینگ، ممکن است ابروهای شما کمی تکه تکه و ناهموار به نظر برسند، به همین دلیل است که به شما توصیه می¬شود که حتما اولین ترمیم را انجام دهید. اولین ترمیم پس از تثبیت کامل رنگ انجام می¬شود، که زودتر از دو هفته پس از میکروبلیدینگ نیست و هدف آن پر کردن خلاء ها و رفع مواردی است که مورد پسند نیست یا می¬خواهید تغییر دهید. شما سرانجام بعد از حدود یک ماه از ظاهر ابروهای خود راضی خواهید شد و طرح ابروی شما تثبیت می¬شود. سایر جلسات و نوبت¬های ترمیم به اندازه اولین ترمیم اجباری و حائز اهمیت نیست. اگر برای میکروبلیدینگ شما از مواد PR استفاده شده باشد، با توجه به کیفیت و ماندگاری محصولات PR، شما صرفاً سالی 1 بار به ترمیم مجدد نیاز خواهید داشت. البته اگر پوست شما چرب باشد دوام میکروبلیدینگ شما کمتر خواهد بود و زودتر به ترمیم نیازمند خواهید شد.

خدمات دیگر آکادمی pr

در حوزه

BROWS

pr academy
211321011_719055148812808_626541155868525457_n

سیلوئت

مدل سیلوئت درواقع یک مدل جدید و خلاقانه است که  به صورت انحصاری توسط موسس آکادمی پی آر ، خانم روشنی برای اولین بار در دنیای آرایش دائم معرفی و اجرا شده است. سیلوئت به معنی سایه روشن است، در این روش از سه تکنیک استفاده می­شود. Shading در قسمت بالای ابرو ، Shadow Line در قسمت پایین ابرو و Microblading برای پرز های ابرو. ابرو ها از بالا مرتب است وازپایین تاچ و هاشور دارد و  ظاهر صورت را جوان تر و به چشمها حالت لیفت می­ دهد.
pr academy
218254044_184257140268298_6352013783976875592_n

متد پرفشنال

متد پرفشنال (Professional)  یا به اصطلاح پی آر  یک متد جدید است که توسط موسس خلاق آکادمی پی آر سرکار خانم روشنی ابداع شده است. فرقی که این متد با بقیه متد ها دارد در بافت و حجمی است که به موی ابرو ها می دهد و بسیار طبیعی و ظریف است و تکنیک ایجاد خط به شکلی است که خطای دید ایجاد می کند و  رد و اثر واضحی ندارد و حالت پرپشتی به ابرو ها می دهد. تمام کار این متد توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می­ شود. اگر از رنگ های ارگانیک و بسیار با کیفیت PR استفاده شود ماندگاری بسیار بالایی دارد و نیاز چندانی به ترمیم نمی باشد.

pr academy
132092570_217699369955065_2933958836397431005_n

فرش بروز

این متد توسط موسس آکادمی PR خانم روشنی ابداع شده است که به معنی تازه و سرحال است. این تکنیک برای افرادی که حالت ابرو برایشان اهمیت دارد مناسب است و خطوط تراکم دارند. در واقع این مدل با خطوط کم و متراکم شکل می­گیرد و ازسایه های تیره به روشن در ابرو استفاده می­شود و کار اصلی در اسکلت ابرو می­باشد. این متد شبیه دیگر متد ابداعی خانم روشنی PR پروفشنال است با این تفاوت که در متد PR حرکت خطوط بیشتر است و تمام خط ها با دستگاه میکروپیگمنتیشن ترسیم میشود و لی در Fresh Brows تلفیق خط و سایه با سوزن بلیدینگ می باشد و فاصله خط ها بیشتر است. Fresh Brows همانطور که از نامش پیدا است به ابرو ها ظاهری تازه و سرحال می دهد به همین دلیل است که موسس آکادمی PR این نام را برای این متد انتخاب کرده است.

FRESH BROWS

Silueta

پخش ویدیو
5/5

Microshading

professional

Microblading

خدمات دیگر

pr academy