pr contour

line lips

آرایش دائم امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. از این رو PR Academy نیز در این زمینه به عنوان پیشرو درکشور ایران اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز ( خط چشم و رژ لب) در بالا ترین سطح کیفیت کرده است.

در زندگی روزمره امروزی خانم ها مشغله های فراوانی دارند و در میان همه مشغله ها تلاش برای حفظ و داشتن ظاهر آراسته و زیبا از نکات بسیار هائز اهمیت می باشد. تمام انسان ها با ابروهای مرتب و پر پشت، لب های خوش فرم و خوش رنگ و همچنین مژه های بلند آفریده نشده اند. به همین دلیل امروزه هنر آرایش دائم بین خانم ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و رژلب دائم و یا خالکوبی لب بخش مهمی از آرایش دائم است.

پخش ویدیو

رژ لب دائمی چیست؟

رژ لب دائم شامل قرار دادن رنگدانه­ ها در زیر لایه اول پوست لب شما است که  به عنوان خال کوبی لب نیز شناخته می­شود. با استفاده از اساتید متخصص و با تجربه و همچنین رنگ­های ارگانیک و ماندگار PR نتیجه کار بسیار طبیعی خواهد بود.

چه کسی کاندید مناسبی برای درمان رژ لب دائمی است؟

این روش درمانی یک راه حل مناسب برای کسانی است که دوست دارند رژ لب بزنند اما نمی خواهند نگران پاک شدن آن پس از هر بار خوردن یا نوشیدن چیزی باشند. هر خانمی رژ لب زدن را دوست دارد اما دردسر استفاده چند بار در روز از آن را دوست ندارد. این روش همچنین مناسب افرادی است که می خواهند به لب های خود ظاهری برجسته دهند. (هرچند این روش مانند ژل و فیلر عمل نمی کند اما کاملا فرم لب را اصلاح می کند) برای افرادی که دارای تیرگی لب هستند حتی آقایان که اکثرا به دلیل مصرف سیگار دچار تیرگی لب می شوند و می خواهند فرم و رنگ لب های خود را اصلاح و زیبا کنند نیز این روش مناسب است. رژ لب دائمی برای لب های ناصاف نیز عالی است و آنها را متقارن  تر نشان می دهد.

125998722_1195985724132547_6522351777058157135_n

مراقبت ها:

چند روز قبل از انجام کار از مصرف مواد زیر خود داری کنید چون باعث رقیق شدن خون می شود:

مراقبت های بعد از انجام کار

لب های شما بعد از عمل متورم و تیره خواهد شد. دوره نقاهت 5 تا 7 روز به طول می­انجامد، در این مدت باید کارهای زیر را انجام دهید:

  • لب های خود را چرب نگهدارید.
  • بعد از هر وعده غذایی آنها را با پنبه  و کمی آب تمیز کنید.
  • به مدت یک هفته آرایش نکنید. از غذاهای پرادویه پرهیز کنید.
  • همچنین توصیه می شود ازبرای نوشیدنی ازنی استفاده کنید.
  • در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
lip-enhancement-1

دوره بهبودی (Healing) چه مدت طول می کشد؟

دوره بهبودی حدود یک هفته طول می­کشد. در ابتدا لب­های شما متورم و مقداری پوسته پوسته می­شود. همچنین، رنگ بیش از حد شدید به نظر می رسد، اما 50٪ از آن طی هفته اول کم­رنگ می­شود. در این دوره باید از نظر مذهبی نکاتی را که اساتید به شما تذکر داده­اند را مراعات کنید تا از ایجاد هرگونه ناراحتی در هنگام بهبودی جلوگیری کنید.

ترمیم

رژ لب دائمی روشی است که برای دوام بیشتر به ترمیم نیاز دارد. با این وجود ترمیم اجباری نیست. اولین ترمیم باید 4 تا 8 هفته پس از درمان اولیه انجام شود. بعد از اینکه التهاب محل درمان برطرف شد، ممکن است نقاطی وجود داشته باشد که برای اصلاح نیاز به پر کردن داشته باشند.
تکرار ترمیم به نوع پوست و سبک زندگی شما بستگی دارد. اگر می خواهید رنگ را تا حد ممکن حفظ کنید، ترمیم سالانه توصیه می­شود. افرادی که پوست چرب دارند باید هر شش ماه یکبار ترمیم انجام دهند. همچنین  افرادی که پوست آنها اغلب در معرض آفتاب و آب قرار دارد ممکن است نیاز داشته باشند که مکرراً ترمیم خال­کوبی لب خود را انجام دهند. رنگها در این نوع پوست مستعد محو شدن سریعتر می ­باشند.

خط چشم دائم

بانوانی که علاقه زیادی به آرایش­کردن دارند حتما از خط چشم نیز استفاده می­کنند که همیشه  ترسیم کردن و حفظ کردن آن یکی از دغدغه های ایشان محسوب می شود. برای همین بسیاری ترجیح می دهند خط چشم خود را به صورت دائم داشته باشند.

خدمات دیگر

pr academy