pr contour

eyeliner

بانوانی که علاقه زیادی به آرایش کردن دارند حتما از خط چشم نیز استفاده می کنند که همیشه ترسیم کردن و حفظ کردن آن یکی از دغدغه های ایشان محسوب می شود. برای همین بسیاری ترجیح می دهند خط چشم خود را به صورت دائم داشته باشند.

تجربه خوب از آرایش دائم باعث پیگیری و تکرار آن می شود. آکادمی PR با اتکا به دانش و تخصص تیم خود و کیفیت بالای محصولات در این زمینه به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند.
پخش ویدیو

خط چشم دائمی چیست؟

خط چشم دائمی درواقع نوعی خال کوبی است. با استفاده از دستگاهی پیشرفته، متشکل از یک سوزن با فرکانس پایین، پیگمنتر رنگدانه خاصی را به پوست پلک وارد کرده و خط چشم را دقیقاً به شکل دلخواه ترسیم می کند.
امتیاز تکنیک PR به نسبت سایر تکنیک ها، استفاده از رنگدانه های ارگانیک و با کیفیت می باشد، همچنین در این روش تیغه به اعماق پوست نمی رسد که باعث می شود این روش کاملاً تهاجمی نباشد. مورد دیگری که ممکن است انتظار داشته باشید در این روش به چشم بخورد، کرم بی حسی برای یک تجربه راحت است.

چه کسی کاندید مناسب روش خط چشم دائمی است؟

درست مانند هر نمونه آرایش دائمی ، اکثر افراد به عنوان نامزدهای خوب برای گرفتن خط چشم  واجد شرایط هستند. با این حال ، موارد خاصی وجود دارد که بیماران باید قبل از انتخاب این روش به خاطر بسپارند که این موارد به شرح ذیل است:

 • افراد دیابتی
 • افرادی که بیماری های جدی مانند سرطان ، صرع یا اختلالات خود ایمنی دارند
 • افرادی که هرگونه اختلال خونریزی دارند
 • افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند
 • افرادی که اخیراً تزریق یا پرکننده بوتاکس انجام داده اند
142156782_2839856089577907_2802771425253851933_n

آیا خط چشم دائمی دقیقاً مانند خال کوبی سنتی است؟

همانطور که قبلاً گفته شد، گرفتن خط چشم دائمی نوعی خال کوبی است، اما مانند انجام خال کوبی منظم نیست.
پیش از هر چیز، این خط چشم بر خلاف تصور القا شده در صنعت در واقع دائمی نیست این فقط اصطلاحی است که صنعت دوست دارد از آن استفاده کند و فقط به این دلیل در نظر گرفته می شود که رنگدانه برای همیشه در پوست باقی خواهند ماند، اما با توجه به طول عمر رنگ در نهایت تا حدودی کمرنگ می شوند.
امروزه با استفاده از تکنیک های مدرن تر، فناوری جدید رنگدانه ها و ابزارهای پیشرفته تر این خط چشم ها به عنوان خط چشم نیمه دائمی نیز شناخته می شوند و استفاده می گردند.
این فرآیند شبیه به انجام خال کوبی منظم بدن است و از سوزن برای رسوب رنگدانه در پوست استفاده می شود. در این روش رسوب رنگدانه فقط در لایه های سطحی پوست انجام می شود و به اندازه انجام خال کوبی های معمولی عمیق نیست.

چگونه برای درمان خط چشم دائمی آماده شویم؟

در نظر گرفتن نکات زیر جهت آمادگی قبل از درمان الزامی است:

 • در صورتیکه هرگونه جراحی چشم (آب مروارید، لازیک) انجام داده­اید، به پیگمنترخود خود اطلاع دهید
 • چند روز قبل از مراجعه از مصرف روغن ماهی اجتناب کنید زیرا باعث رقیق شدن خون شما و در نتیجه خارج­ شدن رنگدانه می­ شود؛
 • در طول روز و تا 24 ساعت آینده از لنزهای تماسی استفاده نکنید
 • از عینک آفتابی استفاده کنید زیرا ممکن است چشم شما بعد از درمان به نور حساس باشد

ترمیم

آیا ترمیم  کردن لازم است؟
کاملاً طبیعی است که خط چشم دائمی با گذشت زمان کم رنگ شود، دقیقاً مانند سایر آرایش­های موقت و نیمه دائمی.
اولین ترمیم ممکن است بعد از 4 تا 12 هفته پس از درمان باشد. این قرار ترمیم حدوداً یک ساعت به طول خواهد انجامید و پس از بهبودی کامل پوست انجام می­شود، بنابراین امکان جذب رنگدانه بیشتری وجود دارد.
توجه داشته باشید در صورتی که از خدمات آکادمی PR استفاده کنید برای اولین­بار به جز در موارد خاص نیازی به ترمیم نخواهد بود.

مراقبت های بعد درمان

چه انتظاری می توانید پس از عمل داشته باشید؟
پس از اتمام کار، از شما خواسته می شود تا ناحیه خط چشم را هر نیم ساعت یک­بار تمیز کنید، تا تخلیه لنفاوی (ذرات خون و پلاسما) را از چشم پاک کنید. به خاطر داشته باشید که تخلیه لنفاوی یکی از رایج ترین واکنش های پوستی غیر منتظره پس از انجام هر نوع تاتو است.

مواردی که باید در دوره مراقبت های بعدی از آنها اجتناب کنید:

 • عدم تماس ناحیه چشم با آب تا 7 روز پس از درمان؛
 • عدم خاراندن ناحیه چشم؛
 • در صورت پوسته پوسته شدن آنها را نکنید؛
 • روی صورت نخوابید.

رژ لب دائم

در زندگی روزمره امروزی خانم­ها مشغله های فراوانی دارند و در میان همه مشغله ها تلاش برای حفظ و داشتن ظاهر آراسته و زیبا از نکات بسیار هائز اهمیت می­باشد. تمام انسانها با ابروهای مرتب و پر پشت، لبهای خوش­فرم و خوش­رنگ و همچنین مژه های بلند آفریده نشده­اند. به همین دلیل امروزه هنر آرایش دائم بین خانم­ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده­­است و رژلب دائم و یا خالکوبی لب بخش مهمی از آرایش دائم است.

خدمات دیگر

pr academy