PR REMOVAL

پی آر ریموال

PR Removal چیست، چگونه کار میکند و چه تفاوتی با لیزر دارد؟

PR Removal یک محلول مخصوص و منحصر به فرد است که عناصر تشکیل دهنده آن بسیار شبیه رنگدانه ها است. مواد سازنده این محلول در صورت تماس فیزیکی با رنگدانه های موجود در پوست با هم ترکیب می شوند اما طراحی آن به گونه ای است که بر خلاف رنگدانه ها در زیر سطح پوست باقی نمانده و سطح زیر پوست آن را دفع می کند، در نتیجه رنگدانه های ترکیب شده با PR Removal به سادگی از زیر سطح پوست خارج می شوند.

125998722_1195985724132547_6522351777058157135_n
روش پاک کردن و یا به صورت دقیق تر حذف رنگدانه ها ( پیگمنت¬های رنگ) به وسیله PR Removal تفاوت اساسی با لیزر درمانی دارد. محلول PR Removal در واقع یک فرمول و ترکیب منحصر به فرد است که باعث خروج رنگدانه های کاشته شده در زیر سطح پوست، از طریق سطح پوست می شود، این درحالی است که در لیزر درمانی، لیزر باعث خرد و پخش شدن رنگدانه ها می شود.
پاک کردن و یا همان ریموو تاتو (آرایش دائم) نیازمند صبر و شکیبایی است. روش خلاقانه PR به صورت محتاطانه و غیر تهاجمی است و در طی چند جلسه انجام می شود. با این روش میزان ایجاد زخم عمیق، جای زخم و خطر ایجاد کلوئید به صفر می رسد، در نتیجه موفقیت در این روش بالای 95% است.
lip-enhancement-1

پوسته پوسته شدن ناحیه تحت درمان طبیعی است و جداکردن پوسته ها از محل درمان باعث ایجاد زخم مجدد در آن ناحیه می گردد.  

مراقبت های بعد از ریموو

مراقبت­های بعد از ریموو بسیار مهم می­باشد، به طوری که 50% موفقیت درمان بستگی به رعایت مراقبت­های بعد از آن دارد.

  • عدم تماس ناحیه مورد درمان با آب تا 3 روز پس از انجام ریموو؛
  • استفاده از کرم  ترمیم کننده توصیه شده بعد از هر جلسه ریموو به صورت روزانه و هر روز 3 مرتبه، تا زمانی که کلیه التهابات ناحیه تحت درمان از جمله محل زخم و پوسته پوسته شدن آن برطرف گردد. این مرحله نیازمند 10 تا 14 روز شکیبایی است؛
  • عدم استفاده از مواد آرایشی تزئینی یا بهداشتی در ناحیه تحت درمان مواد طی مدت زمان ترمیم محل ریمو (10 تا 14 روز)؛

خدمات دیگر

pr academy