pr contour

LASH LIFTING

در گذشته و قبل از ابداع ریمل مژه و ابرو، زنان از مواد مختلفی برای شکل­ دهی مژه و ابروهای خود جهت افزایش زیبایی و قابل توجه بودن استفاده می­کردند. امروزه نیز با توجه به پیشرفت صنعت مد و زیبایی، این فعالیت­ها به وسیله مواد مختلف و متنوع انجام می­شود.

در طول سال­ها، متخصصان زیبایی روش­های جدیدی را برای ایجاد مژه و زیباترشدن آن ابداع کرده­اند. امروزه، همه در مورد روند جدید لیفت مژه و ابرو صحبت می­کنند. این یک روش پیشرفته و نیمه دائمی است که با استفاده از بهترین مژه های طبیعی، جلوه­ای خارق العاده به چشم می­دهد. 

پخش ویدیو

لیفت چیست؟

لیفت، درمانی است که در آن با استفاده از محصولات شیمیایی بی ضرر مژه یا ابروهای طبیعی شما بلندتر و پرتر می شود. در این روش از لوسیون پرم برای بلندتركردن و فر دادن مژه ها استفاده می¬شود. در لیفت مژه و ابرو هیچ مو و یا جسم خارجی به ابرو وصل نمی شود. زنانی که ظاهر طبیعی را ترجیح می دهند این روش درمانی را انتخاب می کنند زیرا برخلاف اکستنشن این روش یک راه حل مناسب برای کسانی است که می خواهند زمانی که هر روز به محل کار خود می روند، یا به خرید می روند، ظاهر خوبی داشته باشند.با لیفت می توانید مطمئن شوید که مژه و ابرو های شما بعد از فقط سه هفته شروع به ریزش نمی کند. این روش در 4 هفته اول پس از درمان بهترین نتیجه را می دهد. سپس برای چهار هفته دیگر، به آرامی شکل خود را از دست می دهد و اثر مواد از بین می رود.

لیفت برای چه کسانی است؟

لیفت مخصوص همه کسانی است که مژه های فرتر و ابروهای جذاب و بلندتری می خواهند. همچنین بهترین گزینه برای همه کسانی است که ظاهر طبیعی تر را ترجیح می¬دهند. لیفت در کسانی که خود مژه های بلندی دارند بهترین نتیجه را خواهد داشت. فر کردن آنها قطعاً به آنها حجم می دهد و باعث می شود حیرت آور به نظر رسند.

مراقبت های بعد لیفت

یکی از مزایای درمان لیفت این است که مراقبت های بعدی به هیچ وجه پیچیده نیست. باید فقط 24 ساعت پس از درمان نکات زیر را رعایت کرده و پس از آن، می توانید به روال عادی روزانه خود ادامه دهید:

اینها نکاتی است که باید دنبال کنید:

  • بعد از درمان 24 ساعت ریمل نزنید
  • مژه و ابروها را خیس نکنید.
  • در طول دوره درمان هیچ محصولی را روی مژه و ابروهای  خود قرار ندهید؛
  • مژه و ابرو های خود را لمس نکنید
slider-banner3

خدمات دیگر

pr academy