Faq

سوالات متداول

آشنایی با برخی اصطلاحاتی که امروزه میان متقاضیان و حتی بعضی از آرتیست ها در حوزه آرایش دائم به صورت نا درست رایج شده است.

منظور از (آرتیست) فردی است که کار آرایش دائم را انجام میدهد و مربوط به درجه و مقام ایشان در این حوزه نمی باشد.

میکروپیگمنتیشن در واقع همان معنی آرایش دائم را دارد که در دنیای آرایش دائم PMU (Permanent MakeUp) امروزه استفاده میشود. 
میکروپیگمنتیشن در واقع کاشت رنگدانه یا (Pigment) در لایه اپیدرم پوست است که توسط سوزن و تیغ های بسیار ظریف و نازک انجام میشودو درواقع فرق بین میکروپیگمنتیشن و تاتو های قدیمی این است که به خاطر استفاده از ابزار های جدید تر، پیشرفته تر و ظریف تر ، میکروپیگمنتیشن را می توان عمل تقریبا غیر تهاجمی تلقی کرد چون کاشت رنگدانه در لایه های عمیق پوست صورت نمی گیرد.
توجه داشته باشید که عمق کاشت رنگدانه در پوست کاملا به تجربه و مهارت آرتیست یا پیگمنتر مربوط است که این نکته بار ها و بارها توسط موسس آکادمی PR هنگام معرفی نمونه کار های مختلف خود و شاگردانش عنوان شده است.
میکروپیگمنتیشن برای نواحی مختلف صورت و بدن انجام می شود( ابرو، چشم، لب و .. ) که هر قسمت دارای تکنیک ها و متد های مختلفی است.

میکروبلیدینگ یکی از روش های کاشت رنگدانه است که همانطور که از نام این روش پیدا است روش کاشت رنگدانه توسط تیغ های بسیار ظریف (Blade) انجام می شود. 
میکروبلیدینگ ، میکروشیدینگ و … تمامی این لغات نام روشهایی است که با توجه به ابزار و ظاهری که ایجاد میکنند نام گذاری شده اند به عنوان مثال میکروشدینک روشی است که ظاهری پودری و سایه روشن ایجاد می کند.
شما می توانید توضیحات دقیق در مورد این روش را که PRAcademy تهیه کرده است در قسمت Microblading و Microshading ملاحظه بفرمایید.

فیبروز نام یک دپارتمان از خدمات آکادمی Phi در قسمت ابرو است که در حوزه آموزش و ارائه خدمات آرایش دائم و زیبایی فعالیت دارد. PhiBrows، فی در واقع نام آکادمی و بروز(Brows) به معنی ابرو است. درخیلی از مواقع متقاضیان محترم سوال دارند که فیبروز ابرو چگونه است یا اینکه آیا فیبروز انجام می دهید؟ و حتی خیلی از آرتیست ها نیز برای معرفی خدمات از اصطلاح فیبروز ابرو استفاده می کنند که اصطلاح اشتباهی است. 

پی آر ابرو درواقع یکی از متد های اختصاصی آکادمی PR است که برگرفته از لغت Professional به معنی حرفه ای است. 
این متد توسط سرکار خانم روشنی موسس آکادمی PR ابداع و رونمایی شد.
برای آشنایی بیشتر با این روش می توانید به قسمت PR Professional در سایت مراجعه نمایید.
متدهای سیلوئت (Silhouette) و فرش بروز (Fresh Brows) از دیگر متدهای اختصاصی و ابداعی سرکار خانم روشنی است .
آکادمی PR همیشه سعی دارد با استفاده از دانش روز خود بهترین خدمات و اطلاعات را در اختیار متقاضیان و هنرجویان خود قرار دهد.